Nobo Magnetic Whiteboard Magnets 10 pack 24mm Coloured Magnets
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915297
- EAN: 5028252611190
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £7.44 | ||
| Amazon | New | £3.59 | ||
| Amazon | New | £3.59 | ||
| Amazon | New | £8.68 |
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Board magnet |
| Magnetic | Yes |
| Product colour | Assorted colours |
| Weight & dimensions | |
| Width | 24 mm |
| Package width | 16 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package depth | 24 mm |
| Package weight | 260 g |
| Packaging data | |
| Package width | 16 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package depth | 24 mm |
| Package weight | 260 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Technical details | |
| Product type | Board magnet |
| Package width | 16 mm |
| Package height | 120 mm |
| Package depth | 24 mm |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Product colour | Assorted colours |