Nobo Everyday Whiteboard Cleaner Spray 250ml
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1901435
- EAN: 5028252139847
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 260 hours ago | £23.38 | |
| Amazon | New | 260 hours ago | £12.51 | |
| Amazon | New | 260 hours ago | £9.55 | |
| Amazon | New | 260 hours ago | £9.55 | |
| Amazon | New | 260 hours ago | £16.00 | |
| Amazon | New | 260 hours ago | £23.40 | |
| Amazon | New | 260 hours ago | £10.03 | |
| Amazon | New | 260 hours ago | £16.99 | |
| Amazon | New | 260 hours ago | £23.60 | |
| Amazon | New | £17.76 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Board cleaning spray |
| Volume | 250 ml |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Width | 51 mm |
| Height | 192 mm |
| Depth | 51 mm |
| Weight | 250 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Product type | Board cleaning spray |
| Width | 51 mm |
| Height | 192 mm |
| Volume | 250 ml |
| Product colour | White |