Nobo Frameless Magnetic Modular Whiteboard 600x450mm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915656
- EAN: 5028252639286
Offer details
Trade Prices
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 932 hours ago | £25.94 | |
| Amazon | New | 932 hours ago | £30.59 | |
| Amazon | New | 932 hours ago | £34.33 | |
| Amazon | New | 932 hours ago | £33.99 | |
| Amazon | New | 932 hours ago | £34.33 | |
| Amazon | New | 932 hours ago | £25.97 | |
| Amazon | New | 932 hours ago | £28.84 | |
| Amazon | New | 932 hours ago | £33.52 | |
| Amazon | New | 932 hours ago | £31.56 | |
| Amazon | New | 932 hours ago | £34.08 | |
| Amazon | New | 932 hours ago | £51.51 | |
| Amazon | New | 932 hours ago | £40.02 | |
| Amazon | New | 932 hours ago | £35.54 | |
| Amazon | New | £56.35 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Frame | No |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Steel |
| Installation type | Portable |
| Working area | 600 x 450 mm |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Width | 450 mm |
| Height | 600 mm |
| Technical details | |
| Frame | No |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Steel |
| Installation type | Portable |
| Working area | 600 x 450 mm |
| Product colour | White |
| Colour | |
| Product colour | White |