Nobo Move & Meet Mobile Magnetic Flipchart Easel 680x1040mm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915644
- EAN: 5028252632607
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £460.76 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Board size (W x D) | 680 x 1040 mm |
| Pen tray included | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Castor wheels | Yes |
| Mounting type | Freestanding |
| Surface material | Steel |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Weight & dimensions | |
| Width | 714 mm |
| Height | 453 mm |
| Depth | 1200 mm |
| Board size (W x D) | 680 x 1040 mm |
| Technical details | |
| Product colour | White |
| Pen tray included | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Warranty period | 15 year(s) |
| Packaging content | |
| Quantity | 1 |
| Other features | |
| Warranty period | 15 year(s) |