Nobo Impression Pro Tripod Steel Magnetic Whiteboard Easel
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1901916
- EAN: 5028252170871 5028252396622
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £125.54 | ||
| Amazon | New | £125.54 | ||
| Amazon | New | £166.86 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Silver, White |
| Pen tray included | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Orientation | Portrait |
| Mounting type | Freestanding |
| Surface material | Steel |
| Adjustable hooks | Yes |
| Scratch-resistant | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 748 mm |
| Package height | 104 mm |
| Package depth | 1142 mm |
| Width | 680 mm |
| Height (max) | 184 cm |
| Depth | 680 mm |
| Package weight | 12.2 kg |
| Technical details | |
| Package width | 748 mm |
| Package height | 104 mm |
| Package depth | 1142 mm |
| Product colour | Silver, White |
| Pen tray included | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Packaging data | |
| Package width | 748 mm |
| Package height | 104 mm |
| Package depth | 1142 mm |
| Package weight | 12.2 kg |
| Packaging content | |
| Pen included | Yes |