Nobo Magnetic Whiteboard Magnets 10 pack 38mm Coloured Magnets
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915317
- EAN: 5028252611398
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Whiteboard Magnets 38mm Green (Pack 10) - 1915317 |
22063AC |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Board magnet |
| Magnetic | Yes |
| Product colour | Green |
| Weight & dimensions | |
| Width | 38 mm |
| Depth | 190 mm |
| Height | 20 mm |
| Weight | 250 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Technical details | |
| Product type | Board magnet |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Product colour | Green |