Nobo Impression Pro Lacquered steel Magnetic Whiteboard 120x90cm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915403
- EAN: 5028252613088
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £159.95 | ||
| Amazon | New | £161.95 | ||
| Amazon | New | £102.93 | ||
| Amazon | New | £214.99 | ||
| Amazon | New | £133.42 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Frame | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Steel |
| Installation type | Fixed |
| Working area | 1179 x 871 mm |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 19 mm |
| Width | 1191 mm |
| Height | 883 mm |
| Technical details | |
| Frame | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Steel |
| Installation type | Fixed |
| Working area | 1179 x 871 mm |
| Product colour | White |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging content | |
| Pen tray included | Yes |
| Marker included | Yes |