Nobo Whiteboard Cleaning Renovator Spray 250ml
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1901436
- EAN: 5028252139854
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £27.58 | ||
| Amazon | New | £14.11 | ||
| Amazon | New | £27.68 | ||
| Amazon | New | £17.99 | ||
| Amazon | New | £22.04 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Board cleaning spray |
| Volume | 250 ml |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Width | 50 mm |
| Height | 192 mm |
| Depth | 50 mm |
| Weight | 280 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Product type | Board cleaning spray |
| Width | 50 mm |
| Height | 192 mm |
| Volume | 250 ml |
| Product colour | White |