Nobo Impression Pro Lacquered steel Magnetic Whiteboard 60x45cm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915401
- EAN: 5028252613064
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £64.98 | ||
| Amazon | New | £78.95 | ||
| Amazon | New | £47.49 | ||
| Amazon | New | £47.49 | ||
| Amazon | New | £47.99 | ||
| Amazon | New | £47.49 | ||
| Amazon | New | £71.69 | ||
| Amazon | New | £82.87 | ||
| Amazon | New | £57.32 | ||
| Amazon | New | £78.90 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Frame | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Steel |
| Installation type | Fixed |
| Working area | 574 x 417 mm |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1.98 kg |
| Depth | 19 mm |
| Width | 586 mm |
| Height | 429 mm |
| Technical details | |
| Frame | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Steel |
| Installation type | Fixed |
| Working area | 574 x 417 mm |
| Product colour | White |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging content | |
| Pen tray included | Yes |
| Marker included | Yes |