Nobo Impression Pro Widescreen Lacquered Steel Magnetic Whiteboard 32" 71x40cm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915253
- EAN: 5028252609296
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £85.98 | ||
| Amazon | New | £92.82 | ||
| Amazon | New | £85.99 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Steel |
| Orientation | Horizontally/Vertically |
| Installation type | Fixed |
| Working area | 702 x 392 mm |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1.68 kg |
| Depth | 19 mm |
| Width | 714 mm |
| Height | 404 mm |
| Technical details | |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Steel |
| Orientation | Horizontally/Vertically |
| Installation type | Fixed |
| Working area | 702 x 392 mm |
| Product colour | White |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging content | |
| Pen tray included | Yes |