Nobo Impression Pro Lacquered steel Magnetic Whiteboard 240x120cm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915408
- EAN: 5028252613132
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £447.72 | ||
| Amazon | New | £461.42 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Frame | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Steel |
| Installation type | Fixed |
| Working area | 2389 x 1173 mm |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 19 mm |
| Width | 2401 mm |
| Height | 1185 mm |
| Technical details | |
| Frame | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Steel |
| Installation type | Fixed |
| Working area | 2389 x 1173 mm |
| Product colour | White |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging content | |
| Pen tray included | Yes |
| Marker included | Yes |