Nobo Deepclene Plus Foaming Whiteboard Cleaner 150ml
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 34538408
- EAN: 5016812384080
Offer details
Trade Prices
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £21.37 | ||
| Amazon | New | £16.07 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Board cleaning spray |
| Volume | 150 ml |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 130 g |
| Package width | 51 mm |
| Package height | 147 mm |
| Package depth | 51 mm |
| Package weight | 200 g |
| Packaging data | |
| Package width | 51 mm |
| Package height | 147 mm |
| Package depth | 51 mm |
| Package weight | 200 g |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Technical details | |
| Product type | Board cleaning spray |
| Package width | 51 mm |
| Package height | 147 mm |
| Package depth | 51 mm |
| Volume | 150 ml |
| Product colour | White |