Nobo Mini Magnetic Whiteboard Slim Silver Frame 22x28cm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: QB05142CD
- EAN: 0034138080054 0034138155554
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Frame | Yes |
| Country of origin | China |
| Installation type | Fixed |
| Material | Plastic, Steel |
| Product colour | Grey, Silver |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 258 g |
| Width | 280 mm |
| Height | 220 mm |
| Packaging data | |
| Package width | 218 mm |
| Package height | 22 mm |
| Package depth | 292 mm |
| Package weight | 265 g |
| Technical details | |
| Package width | 218 mm |
| Package height | 22 mm |
| Package depth | 292 mm |
| Frame | Yes |
| Country of origin | China |
| Installation type | Fixed |
| Package weight | 265 g |
| Material | Plastic, Steel |
| Product colour | Grey, Silver |
| Colour | |
| Product colour | Grey, Silver |
| Other features | |
| Country of origin | China |