Nobo Microfibre Magnetic Whiteboard Eraser Refill Pads
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915325
- EAN: 5028252611473
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £12.21 | ||
| Amazon | New | £14.20 | ||
| Amazon | New | £12.21 | ||
| Amazon | New | £13.40 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Board eraser |
| Material | Microfibre |
| Product colour | Grey |
| Compatibility | Nobo 1915324 |
| Packaging data | |
| Package width | 40 mm |
| Package height | 228 mm |
| Package depth | 89 mm |
| Package weight | 420 g |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Technical details | |
| Product type | Board eraser |
| Package width | 40 mm |
| Package height | 228 mm |
| Package depth | 89 mm |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| Material | Microfibre |
| Product colour | Grey |
| Compatibility | Nobo 1915324 |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 40 mm |
| Package height | 228 mm |
| Package depth | 89 mm |
| Package weight | 420 g |