Nobo Brilliant White Glass Mobile Whiteboard 120x90cm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1903943
- EAN: 5028252419598
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £747.00 | ||
| Amazon | New | £515.11 | ||
| Amazon | New | £888.58 | ||
| Amazon | New | £782.83 | ||
| Amazon | New | £1,118.05 | ||
| Amazon | New | £1,366.48 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Frame | No |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Glass |
| Orientation | Horizontally |
| Installation type | Portable |
| Working area | 1200 x 900 mm |
| Product colour | Silver, White |
| Anti-scratch coating | Yes |
| Packaging data | |
| Package width | 1125 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package depth | 1540 mm |
| Package weight | 48 kg |
| Technical details | |
| Package width | 1125 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package depth | 1540 mm |
| Frame | No |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Glass |
| Orientation | Horizontally |
| Installation type | Portable |
| Working area | 1200 x 900 mm |
| Package weight | 48 kg |
| Product colour | Silver, White |
| Anti-scratch coating | Yes |
| Colour | |
| Product colour | Silver, White |
| Packaging content | |
| Pen tray included | Yes |
| Marker included | Yes |
| Magnets included | Yes |