Nobo Small Magnetic Whiteboard with Black Frame 58,5x43cm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1903785
- EAN: 5028252344494
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £32.90 | ||
| Amazon | New | £23.37 | ||
| Amazon | New | £23.58 | ||
| Amazon | New | £21.59 | ||
| Amazon | New | £23.99 | ||
| Amazon | New | £21.59 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Orientation | Horizontal |
| Product colour | Black, White |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 17 mm |
| Width | 585 mm |
| Height | 431 mm |
| Technical details | |
| Orientation | Horizontal |
| Product colour | Black, White |
| Colour | |
| Product colour | Black, White |
| Packaging content | |
| Pen tray included | Yes |
| Magnets included | Yes |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |