Nobo Desktop Whiteboard Pad With Dry Erase Glass Surface 45,8x15,4cm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1905174
- EAN: 5028252501941
Offer details
Trade Prices
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £32.49 | ||
| Amazon | New | £43.34 | ||
| Amazon | New | £38.63 | ||
| Amazon | New | £50.64 | ||
| Amazon | New | £24.54 | ||
| Amazon | New | £52.92 | ||
| Amazon | New | £26.00 | ||
| Amazon | New | £38.25 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Frame | No |
| Surface material | Glass |
| Installation type | Portable |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1.18 kg |
| Depth | 154 mm |
| Width | 458 mm |
| Height | 60 mm |
| Technical details | |
| Frame | No |
| Surface material | Glass |
| Installation type | Portable |
| Product colour | White |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging content | |
| Pen tray included | Yes |
| Marker included | Yes |