Nobo Desktop Whiteboard Easel With Dry Erase Glass Surface 21,6x29,7cm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1905173
- EAN: 5028252501934
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £17.20 | ||
| Amazon | New | £16.92 | ||
| Amazon | New | £22.07 | ||
| Amazon | New | £16.91 | ||
| Amazon | Used | £14.87 | ||
| Amazon | New | £15.81 | ||
| Amazon | New | £29.91 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Surface material | Glass |
| Installation type | Portable |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 1.07 kg |
| Depth | 30 mm |
| Width | 216 mm |
| Height | 297 mm |
| Technical details | |
| Surface material | Glass |
| Installation type | Portable |
| Product colour | White |
| Colour | |
| Product colour | White |
| Packaging content | |
| Marker included | Yes |