Nobo Freestanding Magnetic Glass Desktop Whiteboard 58,5x44,7cm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1905265
- EAN: 5028252515429
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £140.99 | ||
| Amazon | New | £142.99 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Glass |
| Installation type | Fixed |
| Product colour | Grey, White |
| Double-sided | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 19.2 kg |
| Depth | 300 mm |
| Width | 600 mm |
| Height | 450 mm |
| Technical details | |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Glass |
| Installation type | Fixed |
| Product colour | Grey, White |
| Double-sided | Yes |
| Colour | |
| Product colour | Grey, White |
| Packaging content | |
| Number of markers included | 1 |
| Marker included | Yes |
| Magnets included | Yes |