Verbatim VB-DPR47S2A
- Brand: Verbatim
- Category:
- SKU: 43500
- EAN: 0023942435006 4054554572236 50 ...4572236 5032015031507 5053676915401 5053959201856 0797045601643 2092014025252 5053973921273 0023942434818 4052305095867 6092015031838 9858592664589 5060267380173 0239424350068 4055895897033 5053973932408more
Offer details
Trade Prices
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 7063 hours ago | £15.41 | |
| Amazon | New | 7063 hours ago | £13.16 | |
| Amazon | New | £14.99 | ||
| Amazon | New | 7063 hours ago | £25.48 | |
| Amazon | New | 7063 hours ago | £13.14 | |
| Amazon | New | £17.70 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Type | DVD+R |
| LightScribe | No |
| Duplex (double-sided) | No |
| Printable | No |
| Top surface type | Matt Silver |
| Recording time | 120 min |
| Optical disc diameter | 120 mm |
| Native capacity | 4.7 GB |
| DVD write speed | 16x |
| Harmonized System (HS) code | 85234190 |
| Features | |
| Quantity per pack | 25 pc(s) |
| Type | DVD+R |
| LightScribe | No |
| Duplex (double-sided) | No |
| Printable | No |
| Top surface type | Matt Silver |
| Recording time | 120 min |
| Optical disc diameter | 120 mm |
| Native capacity | 4.7 GB |
| DVD write speed | 16x |
| Packaging data | |
| Package type | Spindle |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85234190 |