Verbatim VB-DPD55S1
- Brand: Verbatim
- Category:
- SKU: 43666
- EAN: 0023942436669 0239424366694 50 ...4366694 5060161793550 5055410095042 5052461594371 4055895470618 4126334886786 5053676915333 5053973616247 5053959202235 9858593722431 4250238154488 5051395738745 5054629200865 5051395748768 5051964418832 5053973950501 0767383459497 5053252005205 2273724011418 7426005786726 5053973969848 2000000222271more
Offer details
Trade Prices
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £22.64 | ||
| Amazon | New | £22.64 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Type | DVD+R DL |
| Duplex (double-sided) | Yes |
| Optical disc diameter | 120 mm |
| Native capacity | 8.5 GB |
| Harmonized System (HS) code | 85234190 |
| Features | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Type | DVD+R DL |
| Duplex (double-sided) | Yes |
| Optical disc diameter | 120 mm |
| Native capacity | 8.5 GB |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 223 g |
| Dimensions (WxDxH) | 142 x 142 x 32 mm |
| Packaging data | |
| Package type | Spindle |
| Case or master carton quantity | 200 pc(s) |
| Case or master carton dimensions (W x D x H) | 583 x 146 x 158 mm |
| Logistics data | |
| Case or master carton quantity | 200 pc(s) |
| Case or master carton dimensions (W x D x H) | 583 x 146 x 158 mm |
| Harmonized System (HS) code | 85234190 |