Offer details
Trade Prices
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £4.42 | ||
| Amazon | New | £16.84 | ||
| Amazon | New | £13.67 | ||
| Amazon | New | £18.56 | ||
| Amazon | New | £16.59 | ||
| Amazon | New | £6.18 | ||
| Amazon | New | £11.97 | ||
| Amazon | New | £10.99 | ||
| Amazon | New | £12.84 | ||
| Amazon | New | £17.15 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Type | DVD+R |
| Printable | Yes |
| Optical disc diameter | 120 mm |
| Native capacity | 4.7 GB |
| DVD write speed | 16x |
| Harmonized System (HS) code | 85234190 |
| Features | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Type | DVD+R |
| Printable | Yes |
| Optical disc diameter | 120 mm |
| Native capacity | 4.7 GB |
| DVD write speed | 16x |
| Packaging data | |
| Package type | Jewel case |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85234190 |