Offer details
Trade Prices
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £23.68 | ||
| Amazon | New | £27.29 | ||
| Amazon | New | £22.65 | ||
| Amazon | New | £21.97 | ||
| Amazon | New | £24.78 | ||
| Amazon | New | £25.69 | ||
| Amazon | New | £20.98 | ||
| Amazon | New | £20.27 | ||
| Amazon | New | £21.99 | ||
| Amazon | New | £22.94 | ||
| Amazon | New | £22.79 | ||
| Amazon | New | £22.49 | ||
| Amazon | New | £21.57 | ||
| Amazon | New | £23.52 | ||
| Amazon | New | £25.26 | ||
| Amazon | New | £21.54 | ||
| Amazon | New | £32.32 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Type | DVD-R |
| LightScribe | No |
| Duplex (double-sided) | No |
| Printable | Yes |
| Optical disc diameter | 120 mm |
| Native capacity | 4.7 GB |
| DVD write speed | 16x |
| Harmonized System (HS) code | 85234190 |
| Features | |
| Quantity per pack | 50 pc(s) |
| Type | DVD-R |
| LightScribe | No |
| Duplex (double-sided) | No |
| Printable | Yes |
| Optical disc diameter | 120 mm |
| Native capacity | 4.7 GB |
| DVD write speed | 16x |
| Packaging data | |
| Package type | Spindle |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85234190 |