Verbatim 43667 4.7 GB DVD-R 25 pc(s)
- Brand: Verbatim
- Category:
- SKU: 43522
- EAN: 0023942435228 7123123140422 97 ...3140422 9788401340437 5051964149361 9122015032409 5053676915425 3610170563860 5053118803808 4051709970329 5054814423154 0797045601674 5054629059364 5051395672056 9865745918390 0239424352284more
Offer details
Trade Prices
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £15.95 | ||
| Amazon | New | £19.89 | ||
| Amazon | New | £15.95 | ||
| Amazon | New | £19.89 | ||
| Amazon | Used | £15.95 | ||
| Amazon | Used | £15.95 | ||
| Amazon | New | £24.78 | ||
| Amazon | New | £24.78 | ||
| Amazon | New | £17.00 | ||
| Amazon | New | £17.00 | ||
| Amazon | New | £15.99 | ||
| Amazon | New | £15.99 | ||
| Rapid Online - Rapid Electronics Ltd. | Verbatim 43522 DVD-R 4.7GB 16x Matt Silver Spindle - 25 Pack | New | £7.57 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Type | DVD-R |
| Duplex (double-sided) | No |
| Top surface type | Matt Silver |
| Recording time | 120 min |
| Optical disc diameter | 120 mm |
| Native capacity | 4.7 GB |
| DVD write speed | 16x |
| Harmonized System (HS) code | 85234190 |
| Features | |
| Quantity per pack | 25 pc(s) |
| Type | DVD-R |
| Duplex (double-sided) | No |
| Top surface type | Matt Silver |
| Recording time | 120 min |
| Optical disc diameter | 120 mm |
| Native capacity | 4.7 GB |
| DVD write speed | 16x |
| Packaging data | |
| Package type | Spindle |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85234190 |