Verbatim 43521 blank DVD 4.7 GB DVD-R 10 pc(s)
- Brand: Verbatim
- Category:
- SKU: 43521
- EAN: 0023942435211 0239424352116 50 ...4352116 5053973921143 5053460876598 5055712316135 7102014030233 5052461595422 9600000010507 4052305095805 5053973259918 3122015031941 5711045052699 0023942435204more
Offer details
Trade Prices
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £12.39 | ||
| Amazon | New | £22.94 | ||
| Amazon | New | £12.40 | ||
| Amazon | New | £12.95 | ||
| Amazon | New | £14.29 | ||
| Amazon | New | £18.09 | ||
| Amazon | New | £14.29 | ||
| Amazon | New | £19.28 | ||
| Amazon | New | £14.72 | ||
| Amazon | New | £19.30 | ||
| Amazon | New | £17.53 | ||
| Amazon | New | £20.21 | ||
| Amazon | New | £12.94 | ||
| Amazon | New | £15.49 | ||
| Amazon | New | £12.42 | ||
| Amazon | New | £14.29 | ||
| Amazon | New | £13.99 | ||
| Amazon | New | £17.53 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Type | DVD-R |
| LightScribe | No |
| Duplex (double-sided) | No |
| Printable | Yes |
| Recording time | 120 min |
| Native capacity | 4.7 GB |
| DVD write speed | 16x |
| Harmonized System (HS) code | 85234190 |
| Features | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Type | DVD-R |
| LightScribe | No |
| Duplex (double-sided) | No |
| Printable | Yes |
| Recording time | 120 min |
| Native capacity | 4.7 GB |
| DVD write speed | 16x |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 980 g |
| Packaging data | |
| Package type | Carton |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85234190 |