Verbatim DVD-R Matt Silver 4.7 GB 5 pc(s)
- Brand: Verbatim
- Category:
- SKU: 43519
- EAN: 0023942435198 0239424351980 00 ...4351980 0023942431688 4007249435194 5051395671790 5051964485889 9858592664824 5053460877663 5742220831082 0023942435181 5053676915364 2000002468547 0239424351812more
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £8.84 | ||
| Amazon | New | £8.84 | ||
| Amazon | New | £8.84 |
Related Products
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Type | DVD-R |
| Optical disc diameter | 120 mm |
| Native capacity | 4.7 GB |
| DVD write speed | 16x |
| Harmonized System (HS) code | 85234190 |
| Features | |
| Quantity per pack | 5 pc(s) |
| Type | DVD-R |
| Optical disc diameter | 120 mm |
| Native capacity | 4.7 GB |
| DVD write speed | 16x |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 103 g |
| Packaging data | |
| Package type | Jewel case |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 85234190 |