Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Frame | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Melamine |
| Frame material | Wood |
| Orientation | Vertically |
| Installation type | Portable |
| Working area | 210 x 297 mm |
| Product colour | White, Wood |
| Weight & dimensions | |
| Depth | 5 mm |
| Width | 210 mm |
| Height | 297 mm |
| Technical details | |
| Frame | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Surface material | Melamine |
| Frame material | Wood |
| Orientation | Vertically |
| Installation type | Portable |
| Working area | 210 x 297 mm |
| Product colour | White, Wood |
| Colour | |
| Product colour | White, Wood |
| Packaging content | |
| Pen tray included | Yes |