Fellowes Mouse Mat Wrist Support - Crystals Gel Mouse Pad with Non Slip Rubber Base - Ergonomic Mouse Mat for Computer, Laptop, Home Office Use - Compatible with Laser and Optical Mice - Purple
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 9144104
- EAN: 0077511914416 5052184049745 07 ...4049745 0797045602114more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Crystal Gel Mouse Pad and Wrist Rest Purple 91441 9144104 |
34745FE | |||
|
Crystals Mousepad Wrist Support Purple |
9144104 | |||
|
Mouse Pd Viole |
9144104 | |||
|
TAPIS SOURIS/REP-POIGN GEL - LILAS |
9144104 | |||
|
Gel Crystal - musemåtte med h |
261892 | |||
|
91441 Crystal Purple Mouse Pad Wrist Rest |
9144104 | |||
| Origin Storage UK |
Crystals Mousepad Wrist Support Purple |
9144104 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £15.96 | ||
| Amazon | New | £21.77 | ||
| Amazon | New | £20.20 | ||
| Amazon | New | £29.64 | ||
| Amazon | New | £17.55 | ||
| Amazon | New | £29.77 | ||
| Amazon | New | £15.99 | ||
| Amazon | New | £21.60 | ||
| Amazon | New | £15.99 | ||
| Amazon | New | £21.73 | ||
| Amazon | New | £20.20 | ||
| Amazon | New | £19.87 | ||
| Amazon | New | £25.60 | ||
| Amazon | New | £22.20 | ||
| Amazon | New | £29.74 | ||
| Amazon | New | £25.38 | ||
| Amazon | New | £21.20 | ||
| Amazon | New | £22.75 | ||
| Amazon | New | £21.63 | ||
| Amazon | New | £20.45 |
Related Products
Description
Specifications
| Colour | |
|---|---|
| Product colour | Violet |
| Material | |
| Material | Gel, Plastic |
| Technical details | |
| Wrist rest | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Non-slip base | Yes |
| USB powered | No |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Design | |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Gel, Plastic |
| Product colour | Violet |
| Performance | |
| Comfortable design | Yes |
| Wrist rest | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Material | Gel, Plastic |
| Non-slip base | Yes |
| USB powered | No |
| Product colour | Violet |
| Built-in charger | No |
| USB port | No |
| Ergonomics | |
| Comfortable design | Yes |
| Wrist rest | Yes |
| Non-slip base | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 202 mm |
| Depth | 230 mm |
| Thickness | 3.2 cm |
| Weight | 340 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Power | |
| USB powered | No |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |