Fellowes Keyboard Wrist Rest - Crystals Gel Wrist Rest with Non Skid Rubber Base - Ergonomic Wrist Support for Computer, Laptop, Home Office Use - Black
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 9112201
- EAN: 0043859527182 9789792344400
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Crystal Gel Keyboard Wrist Rest Black 9112201 |
34710FE | |||
|
9112201 Crystal Gel Keyboard Wrist Support Black |
21989J | |||
|
9112201 Crystal Gel Keyboard Wrist Support Black |
21989J | |||
|
CRYSTALS KEYBOARD WRIST SUPPOR 9112201 |
FELLOW197 | |||
|
Crystals Keyboard Wrist Support Black |
9112201 | |||
|
CRYSTAL GEL KBRD WRIST SUPPORT BLK |
BB52718 | |||
|
CRYSTAL WRIST SUPPORT BLACK |
BB52718 | |||
|
Crystals Keyboard Wrist Support Black |
9112201 | |||
|
Wris Res Polyurehne lck |
9112201 | |||
|
Gel Crystals - håndledsstøtte |
308503 | |||
|
9112201 Crystal Gel Keyboard Wrist Support Black |
9112201 | |||
| Origin Storage UK |
Crystals Keyboard Wrist Support Black |
9112201 | |||
|
9112201 Keyboard Pad - Black - Gel |
STD10222134 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £21.47 | ||
| Amazon | New | £18.68 | ||
| Amazon | New | £20.75 | ||
| Amazon | New | £16.66 | ||
| Amazon | New | £26.23 | ||
| Amazon | New | £16.97 | ||
| Amazon | New | £20.95 | ||
| Amazon | New | £25.48 | ||
| Amazon | New | £28.87 | ||
| Amazon | New | £17.97 | ||
| Amazon | New | £16.31 | ||
| Amazon | New | £24.41 | ||
| Amazon | New | £26.37 | ||
| Amazon | New | £25.45 | ||
| Amazon | New | £16.97 | ||
| Amazon | New | £22.00 | ||
| Amazon | New | £18.85 | ||
| Amazon | New | £22.49 | ||
| Amazon | New | £16.05 | ||
| Amazon | New | £29.39 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Material | Polyurethane |
| Product colour | Black |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 310 g |
| Dimensions (WxDxH) | 480 x 57 x 26 mm |
| Width | 480 mm |
| Depth | 57 mm |
| Height | 26 mm |
| Technical details | |
| Material | Polyurethane |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |