Fellowes Wrist Rest - Crystals Gel Wrist Rest with Non Slip Rubber Base - Ergonomic Mouse Mat Wrist Support, Keyboard Wrist Rest for Computer, Laptop, Home Office Use - Blue
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 91177-72
- EAN: 0077511911774 0775119273002 50 ...9273002 5054484073222 5054629052907more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
91177-72 Crystal Gel Flex Wrist Rest |
24060J | |||
|
91177-72 Crystal Gel Flex Wrist Rest |
24060J | |||
|
CRYSTALS FLEX WRIST BLUE 91177-72 |
FELLOW202B | |||
|
Crystals Flex Rest Blue |
91177-72 | |||
|
Wris Res Gel lue |
91177-72 | |||
|
REPOSE-POIGNET GEL CRYSTAL - BLEU |
91177-72 | |||
|
Gel Crystal Flex - håndledsst |
308331 | |||
|
91177-72 Crystal Gel Flex Wrist Rest (Blue) |
91177-72 | |||
| Origin Storage UK |
Crystals Flex Rest Blue |
91177-72 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £5.68 | ||
| Amazon | New | £8.57 | ||
| Amazon | New | £8.74 | ||
| Amazon | New | £14.37 | ||
| Amazon | New | £5.68 | ||
| Amazon | New | £6.26 | ||
| Amazon | New | £8.51 | ||
| Amazon | New | £8.74 | ||
| Amazon | New | £6.26 | ||
| Amazon | New | £13.19 | ||
| Amazon | Used | £5.60 | ||
| Amazon | New | £6.53 | ||
| Amazon | New | £14.37 | ||
| Amazon | New | £7.26 | ||
| Amazon | New | £9.53 | ||
| Amazon | Used | £5.60 | ||
| Amazon | New | £13.19 | ||
| Amazon | New | £6.59 | ||
| Amazon | New | £9.53 | ||
| Amazon | New | £7.26 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Material | Gel |
| Product colour | Blue |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 180 g |
| Dimensions (WxDxH) | 122 x 88 x 18 mm |
| Width | 122 mm |
| Depth | 88 mm |
| Height | 18 mm |
| Technical details | |
| Material | Gel |
| Product colour | Blue |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |