Fellowes Keyboard Wrist Rest - Crystals Gel Wrist Rest with Non Skid Rubber Base - Ergonomic Wrist Support for Computer, Laptop, Home Office Use - Blue
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 9113709
- EAN: 0077511911378 5054565441827 50 ...5441827 5052184049530 5054484609032 5054629441824more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Crystal Gel Keyboard Wrist Rest Blue 9113709 |
37272FE | |||
|
91137 Crystal Gel Keyboard Wrist Support Blue |
24057J | |||
|
91137 Crystal Gel Keyboard Wrist Support Blue |
24057J | |||
|
KEYBOARD WRIST SUPPORT BLUE 9113709 |
FELLOW197B | |||
|
Crystals Keyboard Wrist Support Blue |
9113709 | |||
|
Crystals Keyboard Wrist Support Blue |
9113709 | |||
|
Wris Res lue |
9113709 | |||
|
REP-POIGN GEL CRYSTAL CLAVIER - BLEU |
9113709 | |||
|
9113709 håndledsstøtte Blå |
560146 | |||
| Origin Storage UK |
Crystals Keyboard Wrist Support Blue |
9113709 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £18.04 | ||
| Amazon | New | £13.92 | ||
| Amazon | New | £20.98 | ||
| Amazon | New | £31.29 | ||
| Amazon | New | £19.49 | ||
| Amazon | New | £19.32 | ||
| Amazon | New | £24.49 | ||
| Amazon | New | £13.97 | ||
| Amazon | New | £13.17 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Easy to clean | Yes |
| Product colour | Blue |
| Non-slip base | Yes |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 310 g |
| Dimensions (WxDxH) | 480 x 57 x 26 mm |
| Width | 480 mm |
| Depth | 57 mm |
| Height | 26 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Technical details | |
| Product colour | Blue |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |