Fellowes Wrist Rest - Crystals Gel Wrist Rest with Non Slip Rubber Base - Ergonomic Mouse Mat Wrist Support, Keyboard Wrist Rest for Computer, Laptop, Home Office Use - Black
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 9112301
- EAN: 0043859527199 50043859527194
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
9112301 Crystal Gel Flex Wrist Rest |
23948J | |||
|
9112301 Crystal Gel Flex Wrist Rest |
23948J | |||
|
CRYSTALS FLEX REST BLACK 9112301 |
FELLOW202 | |||
|
Crystals Flex Rest Black |
9112301 | |||
|
Wris Res Polyurehne lck |
9112301 | |||
|
REPOSE-POIGNET GEL CRYSTAL - NOIR |
9112301 | |||
|
Gel Crystals Flex Rest - hånd |
308303 | |||
|
9112301 Crystal Gel Flex Wrist Rest (Black) |
9112301 | |||
| Origin Storage UK |
Crystals Flex Rest Black |
9112301 | |||
|
Crystal 9112301 Wrist Rest - Black - Gel |
STD10228359 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Material | Polyurethane |
| Product colour | Black |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 170 g |
| Dimensions (WxDxH) | 122 x 88 x 18 mm |
| Width | 122 mm |
| Depth | 88 mm |
| Height | 18 mm |
| Technical details | |
| Material | Polyurethane |
| Product colour | Black |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Logistics data | |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |