Fellowes 9143703 wrist rest Purple
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 9143703
- EAN: 0077511914379
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Crystal Gel Keyboard Wrist Rest Purple 9143703 |
34829FE | |||
|
91437 Crystal Gel Keyboard Wrist Rest |
21990J | |||
|
91437 Crystal Gel Keyboard Wrist Rest |
21990J | |||
|
KEYBOARD WRIST SUPPORT PURPLE 9143703 |
FELLOW197P | |||
|
Crystals Keyboard Wrist Support Purple |
9143703 | |||
|
Wris Res Purple |
9143703 | |||
|
REPOSE-POIGN GEL CLAVIER - LILAS |
9143703 | |||
|
9143703 håndledsstøtte Lilla |
560081 | |||
| Origin Storage UK |
Crystals Keyboard Wrist Support Purple |
9143703 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £11.77 | ||
| Amazon | New | £19.60 | ||
| Amazon | New | £21.33 | ||
| Amazon | New | £11.39 | ||
| Amazon | New | £21.67 | ||
| Amazon | New | £13.61 | ||
| Amazon | New | £14.81 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Purple |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 310 g |
| Dimensions (WxDxH) | 480 x 57 x 26 mm |
| Width | 480 mm |
| Depth | 57 mm |
| Height | 26 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Technical details | |
| Product colour | Purple |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |