Fellowes Wrist Rest - Crystals Gel Wrist Rest with Non Slip Rubber Base - Ergonomic Mouse Mat Wrist Support, Keyboard Wrist Rest for Computer, Laptop, Home Office Use - Purple
- Brand: Fellowes
- Category:
- SKU: 91477-72
- EAN: 0013862148636 5053163236699 50 ...3236699 5054629217344 5053676759630 4052305154649 0077511914775 5054484302834 0723856171372 5054814652196 0797045602091 4055325831347 5055413721979 5054533302839more
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
91477-72 Crystal Gel Flex Wrist Rest |
24059J | |||
|
91477-72 Crystal Gel Flex Wrist Rest |
24059J | |||
|
CRYSTALS FLEX REST PURPLE 91477-72 |
FELLOW202P | |||
|
Crystals Flex Rest Purple |
91477-72 | |||
|
Wris Res Purple |
91477-72 | |||
|
REPOSE-POIGNETS GEL CRYSTAL - LILAS |
91477-72 | |||
|
Gel Crystal Flex - håndledsst |
308234 | |||
| Origin Storage UK |
Crystals Flex Rest Purple |
91477-72 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 6619 hours ago | £13.20 | |
| Amazon | New | 6619 hours ago | £13.20 | |
| Amazon | New | 6619 hours ago | £12.17 | |
| Amazon | New | 6619 hours ago | £14.80 | |
| Amazon | New | £20.93 | ||
| Amazon | New | £18.12 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Purple |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 180 g |
| Dimensions (WxDxH) | 122 x 88 x 18 mm |
| Width | 122 mm |
| Depth | 88 mm |
| Height | 18 mm |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Technical details | |
| Product colour | Purple |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |