Nobo Premium Plus Felt Notice Board 600x450mm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915194
- EAN: 5028252608664
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 10812 hours ago | £33.64 | |
| Amazon | New | 10812 hours ago | £49.50 | |
| Amazon | New | 10812 hours ago | £33.64 | |
| Amazon | New | 10812 hours ago | £52.89 | |
| Amazon | New | 10812 hours ago | £32.58 | |
| Amazon | New | 10812 hours ago | £38.78 | |
| Amazon | New | 10812 hours ago | £55.79 | |
| Amazon | New | £60.95 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Format | Standard |
| Product colour | Grey |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Frame colour | Aluminium |
| Surface material | Felt |
| Weight & dimensions | |
| Width | 600 mm |
| Height | 443 mm |
| Depth | 14.5 mm |
| Weight | 1.08 kg |
| Technical details | |
| Format | Standard |
| Product colour | Grey |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Frame colour | Aluminium |
| Surface material | Felt |