Nobo 1915200 insert notice board Grey Aluminium
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915200
- EAN: 5028252608725
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 10813 hours ago | £210.85 | |
| Amazon | New | £176.75 | ||
| Amazon | New | £198.24 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Frame colour | Aluminium |
| Weight & dimensions | |
| Width | 2415 mm |
| Height | 1199 mm |
| Depth | 14.5 mm |
| Weight | 10.6 kg |
| Technical details | |
| Product colour | Grey |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Frame colour | Aluminium |