Nobo Premium Plus Cork Notice Board 600x450mm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915179
- EAN: 5028252608510
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 10814 hours ago | £41.32 | |
| Amazon | New | 10814 hours ago | £49.50 | |
| Amazon | New | 10814 hours ago | £52.89 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Format | Standard |
| Product colour | Brown |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Proper use | Indoor |
| Frame colour | Aluminium |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Surface material | Cork |
| Accepts pins | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 650 mm |
| Height | 443 mm |
| Depth | 13 mm |
| Weight | 920 g |
| Technical details | |
| Format | Standard |
| Product colour | Brown |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Proper use | Indoor |
| Frame colour | Aluminium |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Surface material | Cork |
| Accepts pins | Yes |