Nobo Premium Plus Cork Notice Board 1800x1200mm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915184
- EAN: 5028252608565
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 10810 hours ago | £171.59 | |
| Amazon | New | £195.95 | ||
| Amazon | New | £182.51 | ||
| Amazon | New | 10810 hours ago | £228.12 | |
| Amazon | New | 10810 hours ago | £157.01 | |
| Amazon | New | 10810 hours ago | £190.79 | |
| Amazon | New | 10810 hours ago | £156.22 | |
| Amazon | New | 10810 hours ago | £228.44 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Format | Standard |
| Product colour | Brown |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Proper use | Indoor |
| Frame colour | Aluminium |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Surface material | Cork |
| Accepts pins | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 1870 mm |
| Height | 1200 mm |
| Depth | 22 mm |
| Weight | 8.07 kg |
| Technical details | |
| Format | Standard |
| Product colour | Brown |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Proper use | Indoor |
| Frame colour | Aluminium |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| Surface material | Cork |
| Accepts pins | Yes |