Nobo Premium Plus Felt Notice Board 900x600mm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915195
- EAN: 5028252608671
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £31.27 | ||
| Amazon | New | £51.06 | ||
| Amazon | New | £45.33 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Format | Standard |
| Product colour | Grey |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Frame colour | Aluminium |
| Surface material | Felt |
| Weight & dimensions | |
| Width | 903 mm |
| Height | 594 mm |
| Depth | 14.5 mm |
| Weight | 1.61 kg |
| Technical details | |
| Format | Standard |
| Product colour | Grey |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Frame colour | Aluminium |
| Surface material | Felt |