Nobo Mini Magnetic Whiteboard with Coloured Frame 21,6x28cm
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915625
- EAN: 5028252621151
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
Mini Magnetic Whiteboard with Coloured Frame 216x280mm Assorted 1915625 |
55927AC |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £23.95 | ||
| Amazon | New | £13.08 | ||
| Amazon | New | £12.19 | ||
| Amazon | New | £21.00 | ||
| Amazon | New | £10.19 | ||
| Amazon | New | £12.71 | ||
| Amazon | New | £10.20 | ||
| Amazon | New | £12.20 | ||
| Amazon | New | £18.42 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Frame | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Orientation | Horizontally/Vertically |
| Installation type | Portable |
| Product colour | White |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 260 g |
| Depth | 40 mm |
| Width | 216 mm |
| Height | 279 mm |
| Technical details | |
| Frame | Yes |
| Magnetic | Yes |
| Orientation | Horizontally/Vertically |
| Installation type | Portable |
| Product colour | White |
| Colour | |
| Product colour | White |