Nobo 1915203 insert notice board Blue Aluminium
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915203
- EAN: 5028252608756
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 10809 hours ago | £40.80 | |
| Amazon | New | 10809 hours ago | £42.10 | |
| Amazon | New | £89.95 | ||
| Amazon | New | £41.97 | ||
| Amazon | New | 10809 hours ago | £40.80 | |
| Amazon | New | 10809 hours ago | £53.29 | |
| Amazon | New | 10809 hours ago | £77.82 | |
| Amazon | New | 10809 hours ago | £42.10 | |
| Amazon | New | 10809 hours ago | £76.86 | |
| Amazon | New | £81.65 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Blue |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Frame colour | Aluminium |
| Weight & dimensions | |
| Width | 898 mm |
| Height | 589 mm |
| Depth | 14 mm |
| Weight | 2.95 kg |
| Technical details | |
| Product colour | Blue |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Frame colour | Aluminium |