Nobo 1915205 insert notice board Indoor Grey Aluminium
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915205
- EAN: 5028252608770
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £42.14 | ||
| Amazon | New | £42.14 | ||
| Amazon | New | £20.11 | ||
| Amazon | New | £20.11 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Proper use | Indoor |
| Frame colour | Aluminium |
| Orientation | Landscape |
| Surface colour | Grey |
| Accepts pins | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Width | 891 mm |
| Height | 591 mm |
| Depth | 11 mm |
| Weight | 3.9 kg |
| Technical details | |
| Product colour | Grey |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Proper use | Indoor |
| Frame colour | Aluminium |
| Orientation | Landscape |
| Surface colour | Grey |
| Accepts pins | Yes |