Nobo 1915204 insert notice board Grey Aluminium
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915204
- EAN: 5028252608763
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 10811 hours ago | £29.56 | |
| Amazon | New | 10811 hours ago | £34.70 | |
| Amazon | New | 10811 hours ago | £48.82 | |
| Amazon | New | 10811 hours ago | £56.59 | |
| Amazon | New | 10811 hours ago | £64.95 | |
| Amazon | New | 10811 hours ago | £50.92 | |
| Amazon | New | 10811 hours ago | £33.77 | |
| Amazon | New | 10811 hours ago | £45.24 | |
| Amazon | New | 10811 hours ago | £29.56 | |
| Amazon | New | 10811 hours ago | £43.57 | |
| Amazon | New | 10811 hours ago | £56.03 | |
| Amazon | New | £67.42 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Grey |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Frame colour | Aluminium |
| Weight & dimensions | |
| Width | 595 mm |
| Height | 438 mm |
| Depth | 14 mm |
| Weight | 1.08 kg |
| Technical details | |
| Product colour | Grey |
| Frame material | Aluminium |
| Frame | Yes |
| Frame colour | Aluminium |