Jabra Clothing Clip
- Brand: Jabra
- Category:
- SKU: 14101-52
- EAN: 5706991018622 0706487016304
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
BIZ 2400 CLOTHING CLIP View on Xvantage |
Q712035 | |||
|
- Clothing clip for headset (pack of 10) View on InTouch |
3456732 | |||
| Ingram Micro CS |
BIZ 2400 CLOTHING CLIP |
Q712035 |
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £28.80 |
Related Products
Description
Clothing clips for BIZ 2400 II, including nametag option. Clothing clips can be used for any corded Jabra headset. One pack contains 10.
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product type | Clothing clip |
| Bluetooth | Yes |
| Brand compatibility | Jabra |
| Product colour | Black |
| Compatibility | BIZ 2400 II |
| Country of origin | China |
| Technical details | |
| Product type | Clothing clip |
| Package weight | 30 g |
| Brand compatibility | Jabra |
| Product colour | Black |
| Compatibility | BIZ 2400 II |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package weight | 30 g |
| Package width | 114 mm |
| Package depth | 89 mm |
| Package height | 10 mm |
| Packaging data | |
| Package weight | 30 g |
| Package width | 114 mm |
| Package depth | 89 mm |
| Package height | 10 mm |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |
| Logistics data | |
| Master (outer) case width | 456 mm |
| Master (outer) case length | 178 mm |
| Master (outer) case height | 680 mm |
| Master (outer) case gross weight | 10.1 kg |
| Products per master (outer) case | 300 pc(s) |
| Country of origin | China |
| Harmonized System (HS) code | 85189000 |
| Quantity per pack | 10 pc(s) |