RAM Mounts GDS Desktop Dock with USB Type-C for IntelliSkin Products
- Brand: RAM Mounts
- Category:
- SKU: RAM-GDS-DOCK-D2CU
- EAN: 0793442952470
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £212.00 | ||
| Amazon | New | £212.00 |
Related Products
Description
Specifications
| Performance | |
|---|---|
| Basic device type | Smartphone |
| Product colour | Black |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Ports & interfaces | |
| Bluetooth | No |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Power | |
| Power consumption (max) | 48 W |
| DC input voltage | 5 - 12 V |
| Weight & dimensions | |
| Width | 76.2 mm |
| Depth | 104.1 mm |
| Height | 50.8 mm |
| Weight | 482 g |
| Technical details | |
| Quantity | 1 |
| Packaging data | |
| Quantity | 1 |