RAM Mounts IntelliSkin for Samsung Tab Active2 - GDS HandStand Compatible
- Brand: RAM Mounts
- Category:
- SKU: RAM-GDS-SKIN-SAM29H
- EAN: 0793442007330
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £46.01 |
Description
Specifications
| Technical details | |
|---|---|
| Case type | Skin case |
| Maximum screen size | 20.3 cm (8") |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | Tab Active 2 |
| Product main colour | Black |
| Features | |
| Case type | Skin case |
| Stand mode | No |
| Maximum screen size | 20.3 cm (8") |
| Brand compatibility | Samsung |
| Compatibility | Tab Active 2 |
| Closure type | Not supported |
| Product main colour | Black |
| Design | |
| Stand mode | No |
| Closure type | Not supported |
| Weight & dimensions | |
| Weight | 180 g |
| Packaging data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Logistics data | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |