Nobo Flipchart Pad Plain 650X955 50 Sheets
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1915100
- EAN: 5028252591270
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 10593 hours ago | £22.58 | |
| Amazon | New | 10593 hours ago | £25.51 | |
| Amazon | New | 10593 hours ago | £22.58 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | White |
| Paper type | Plain |
| Media weight | 60 g/m² |
| Material | Paper |
| Technical details | |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 50 pc(s) |
| Paper type | Plain |
| Media weight | 60 g/m² |
| Material | Paper |
| Weight & dimensions | |
| Width | 650 mm |
| Package width | 110 mm |
| Package height | 650 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Height | 955 mm |
| Package weight | 1.38 kg |
| Packaging data | |
| Package width | 110 mm |
| Package height | 650 mm |
| Package depth | 110 mm |
| Package weight | 1.38 kg |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 50 pc(s) |