Nobo Impression Pro Tripod Steel Magnetic Whiteboard Easel with Extended Display Arms
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 1901918
- EAN: 5028252170895
Offer details
Trade Prices
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | 525 hours ago | £110.07 | |
| Amazon | New | 525 hours ago | £126.55 | |
| Amazon | New | 525 hours ago | £78.85 | |
| Amazon | New | 525 hours ago | £110.07 | |
| Amazon | New | 525 hours ago | £131.96 | |
| Amazon | New | 525 hours ago | £130.27 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Product colour | Blue, Silver |
| Board size (W x D) | 1000 x 685 mm |
| Pen tray included | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Orientation | Portrait |
| Mounting type | Freestanding |
| Surface material | Steel |
| Adjustable hooks | Yes |
| Weight & dimensions | |
| Package width | 800 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package depth | 1200 mm |
| Weight | 11.8 kg |
| Package weight | 13.6 kg |
| Board size (W x D) | 1000 x 685 mm |
| Technical details | |
| Package width | 800 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package depth | 1200 mm |
| Product colour | Blue, Silver |
| Pen tray included | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Packaging data | |
| Package width | 800 mm |
| Package height | 125 mm |
| Package depth | 1200 mm |
| Package weight | 13.6 kg |
| Packaging content | |
| Magnets included | Yes |
| Pen included | Yes |