Nobo Flipchart Pad Plain 580x810mm 40 Sheets
- Brand: Nobo
- Category:
- SKU: 34631165
- EAN: 5016812346576 5016812311659
Offer details
Retail Prices
| Merchant | Product | Condition | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|
| Amazon | New | £47.39 | ||
| Amazon | New | £107.22 | ||
| Amazon | New | £47.39 |
Related Products
Description
Specifications
| Features | |
|---|---|
| Paper type | Plain |
| Number of pages | 40 pages |
| Media weight | 60 g/m² |
| Material | Paper |
| Technical details | |
| Quantity per pack | 40 pc(s) |
| Paper type | Plain |
| Number of pages | 40 pages |
| Media weight | 60 g/m² |
| Material | Paper |
| Weight & dimensions | |
| Width | 580 mm |
| Height | 810 mm |
| Weight | 1.4 kg |
| Packaging content | |
| Quantity per pack | 40 pc(s) |