RAM Mounts GDS 4-Port Desktop Charger for IntelliSkin Products
- Brand: RAM Mounts
- Category:
- SKU: RAM-GDS-DOCK-4G1PU
- EAN: 0793442952166
Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Performance | |
|---|---|
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Smartphone, Tablet |
| Power source type | AC |
| Design | |
| Product colour | Black |
| Power | |
| Output current | 2000 mA |
| Input voltage | 110 - 220 V |
| Technical details | |
| Charger type | Indoor |
| Charger compatibility | Smartphone, Tablet |
| Power source type | AC |
| Number of connectors | 4 |
| Material | Composite |
| Weight & dimensions | |
| Width | 109.2 mm |
| Depth | 198.1 mm |
| Height | 101.6 mm |
| Weight | 1.58 kg |
| Colour | |
| Product colour | Black |
| Other features | |
| Number of connectors | 4 |
| Material | Composite |